Leden 2016

31/1

31. ledna 2016 v 20:23 | MANDIE. |  ŽIVOT
Zdravím, holky :)

Tak mám konečně po zkouškách a přežila jsem 4 dny v kuse po 12 hodinách v práci .... ALE! Asi abych si moc neužívala nebo co, jsem pro změnu nemocná :D Nemůžu vůbec dýchat, bolí mě v krku, nos se mi z rými loupe až skoro do krve,.. však to znáte. Ale i přes to jsem se rozhodla, že Jillian začnu cvičit od zítřka :) - NEJDETE DO TOHO NĚKDO SE MNOU?! Zároveň se tedy zítra ráno změřím a napíšu sem míry :) Taky se zvážím a zhodnotím jak se mi vydařily mé plány/cíle pro leden :) Každopádně že jsem nezačala cvičit, vím už teď :D :(

No, vzhledem k mé nemoci, nemá cenu psát jídelníček, žeru na co narazím jen abych si nemusela nic vařit a mohla být v posteli. A jak si tu tak ležím, tak přemýšlím, jaké cíle si dát pro únor :) Snad něco rozumného co mi k nečemu bude vymyslím :D Jaké máte "cíle" pro únor vy? :)Když tak nad tím při ležení v posteli přemýšlím, ten život tak strašně letí ... před chvílí byly Vánoce a už je skoro únor. 1 z 12ti měsíců zase v háji. Hrozný. Pamatuju si, jak jsem slavila na bowlingu 14. narozeniny a ono už to je skoro 9 let?! KURVA, KURVA, KURVA. Je to fakt paradox, že děti chtějí být dopělé a nechápou, když jim rodiče říkají, že to je hloupost a že mají být rády, že jsou dětmi ... a ejhle. Letos mi bude 23. Co bych dala znovu za dětství :) - Asi z té nemoci už blouzním nebo co :D

Mějte se krásně
Mandie.

28/1

28. ledna 2016 v 10:27 | MANDIE. |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Ozývám se pouze v rychlosti, za chvíli jedu do práce :/ ... Podařilo se mi úspěšně splnit i ten zbytek zkoušek, takže mám uzavřený semestr, takže: H U R Á ! ! !

Do neděle budu každý den celý den na 12 hodin v práci, ale potom se tady tomu začnu zase pořádně věnovat, už na to bude konečně čas :) Těším se. Jak je na tom teď váha popravdě nevím, nemám čas se ráno ani zvážit a přes den to pak už nemá cenu :D Zážím se v neděli, ať vím, jestli jsem to v lednu dokázala a jsem pod 61kg nebo ne. A taky se konečně změřím :)

Jak se daří Vám?? :) Doufám, že fajn :) Na mě něco leze. Když mě konečně přestala bolet hlava, tak mám zase rýmu, nemůžu vůbec dýchat, bolí mě v krku, no trága, co vám budu psát :D Jesti ty 3 dny v práci přežiju, tak jsem fakt pašák.


Mějte se krásně
Mandie.

Dnes bez obrázku (:D) a bez oběhnutí Vašich blogů, vážně nestíhám :( Tak snad mi to odpustíte
...
24/1

24. ledna 2016 v 15:15 | MANDIE. |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Jak se máte? Ano, týden jsem tu nebyla ... a ještě (doufejme) poslední narvaný týden mě čeká :( No, už toho mám dost. Jsem unavená a za poslední týden mě 5x ze 7 dní bolela hlava. I dnes bolí. Fakt nevím z čeho :/ ...

Co se jídla týče, není to žádná hitparáda, ale ani se nijak nepřežírám :) Snažím se dodržovat menší porce :) a nic smaženého, žádné čokošky a snažím se omezovat pečivo - to mi ale moc zatím nejde :D


Co se týká váhy, tak dnes ráno mi ukázala 60,9 kg. Tak pevně doufám, že nejsem jen odvodněná (piju hodně), ale že vážně hubnu :) Horší je, že ačkoli jsem si dala za cíl jít pod 61 do konce měsíce, tak jsem z toho dnes ráno ani neměla radost. Asi jsem až moc unavená :D

Jdu se podívat na Vaše blogy, jak se daří vám :) Snad lépe :)


Mějte se krásně
Mandie.


17/1

17. ledna 2016 v 12:02 | MANDIE. |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Jak se máte? :) Tento týden byl hektický a minimálně ještě jeden (spíš dva) takové mě čekají. Píšu Vám to sem jen proto, abyste věděly, proč tu jsem méně aktivní - zkrátka, není na to moc času. :( Už se těším, až se to zlepší :)

Dnes jsem měla výbornou snídani. Bábovku a k tomu talíř plný ovoce. Přítel mi to přinesl až do postele :) Ovoce mi oloupal, nakrájel a donesl mi k tomu i kávu s mlékem. Co si budem povídat, probuzení takovou snídaní bych si nechala líbit každý den ❤ :)Dnes mám v plánu se učit a popíjet u toho čaj. Často mě teď bolí hlava a vůbec nevím z čeho to je. Skoro bych tipla, že z toho, jak pořád čumím do pc a čtu z toho skripta. No nic.

Na večer půjdu k příteli a udělám mu těstoviny s kuřecím masem a sýrovo-smetanovou omáčkou, co si poručil. Moje premiéra. Nikdy jsem ji nedělala a určitě se mi zdrcne :( Nějaké rady jak to nepodělat?


Mějte se krásně
Mandie.

13/1

13. ledna 2016 v 15:59 | Mandie :) |  ŽIVOT
Zdravím, kočky! :)

Shrnu velmi rychle v bodech poslední 3 dny:
- NESTÍHÁM
- Udělala jsem další zkoušku (za 1, hurá)
- Musím udělat v pátek další (a ještě jsem to ani neviděla)
- Dodělávám praxe a nejde mi to :D
- Koupila jsem si konečně diář
- Snažím se jíst štřídmě :)
- Popíjím celé dny čaje
- Mám obrovskej spánkovej deficit :D


Jdu konečně oběhnout vaše blogy. Doufám, že se vám daří skvěle! a že spíte víc než já :D :) Zítra se ráno po 3 dnech zase zvážím a dám vědět, tak snad nebudu zklamaná. :)


Mějte se krásně
Mandie.

11/1

11. ledna 2016 v 20:12 | Mandie :) |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Jak se dnes máte? Já jsem naštvaná. Samozřejmě. Začala jsem se učit pozdě. Samozřejmě. Prostě to nestíhám. Samozřejmě. Už bych to tak chtěla mít z krku, no nic. Dám si asi opáčko. Samozřejmě. :D
Dnes absolutně nestíhám, proto vaše blogy navštívím zítra a ty z Vás, které mi psaly k minulému článku, že si mě přidávájí nebo rády by přidaly, tak si zapíšu zítra ❤.Tak to je "článek" jen tak v rychlosti. Jdu se vrhnout zpátky k učení a přepisování výpisků ze zápisků :D. Chtěla jsem vám jen dát vědět, že žiju a nevykašlala jsem se na to. A málem bych zapomněla: dneska ráno mi váha ukázala 61.5 kg. No ... jde to pomalu, ale jde to dolů. Tak držte palce, ať se to nezasekne :/ :( Tak ještě se podělím se svým jídelníček (ano, opět bude pečivo, nedá se nic dělat) a ozvu se opět zítra.


Jídelníček:
S: Jogobella + rohlík + 1/2 loupáku
Sv: 2 rohlíky s žervé
O: Miska kuskusu s kuřecím masem
Sv: -
V: 2 rohlíky se šunkou a žervé

Pití: 0.5l vody + 3 litry ovocných/zelených čajů


Mějte se krásně ❤
Mandie.

10/1

10. ledna 2016 v 11:48 | Mandie. |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Dnešní den mám v plánu být doma, pít čaj a číst právo. Logicky mě to už teď (v 11:34 dopoledne) nebaví. Jsem raději na youtube, prohlížím blogy, čtu blbosti na facebooku. Klasika, žejo. Já nesnáším zkouškové. Chybí mi ještě 3 zkoušky z 12 předmětů, což ano, je to už super, ale tyto 3 jsou ty nejtěžší, které jsem si chytře nechala na konec a můj mozek už prostě nemůže, je úplně vyčerpanej :D. To jen tak na úvod, abych si vylila srdíčko :D ...

Ráda bych vám všem poděkovala za včerejší podporu, ani jsem netušila, že se opět najde tolik skvělých slečen a krásných blogů, které budou chtít spřítelit a podporovat se navzájem. Takže vám všem moc děkuji ❤. Kdyby se našel ještě někdo, kdo by chtěl spřátelit, tak napište. :)

Ráno jsem se zvážila a váha mi ukázala 61,6 kg. Tak přemýšlím, jaký si mám dát "cíl" do konce ledna? 61kg? 60,5? 60? :D Opravdu nevím, ale rozhodla jsem se, že si budu dělat měsíční cíle, nebo spíš jakési "to do listy" ... potřebuju si něco odškrtávat nebo to alespoň zkusit. Doufám, že mě to ještě více namotivuje. :) Nabízí se tedy otázka: kolik kg dolů hubnete/chcete/máte v plánu shodit za měsíc Vy? :)Jdu se podívat jak se daří vám na vašich blozích :) A pak se opět učit. Jinak tu dnes asi budu celý den, tak kdyby se někdo nudil, dejtě vědět :D Za jakékoli zpestření od práva budu ráda.


Jídelníček:
S: 2 krajíce chleba (jeden se sýrem/druhý s medem)
Sv: -
O: Bramborové noky + špenát + kuřecí maso
Sv: 2 krajíce chleba (jeden s vejcem na tvrdo/druhý se sýrem) + 1 malé Monte
V: -

Pití: 0.7l vody + 3-4 litry ovocných čajů

Celý den jsem seděla u počítače a dělala si čaje do mé supr čajové konvičky, takže když už nebyl žádný pohyb, tak jsem alespoň pyšná, že jsem toho do sebe tolik nalila. :) Nicméně jsem někam zašantročila čistící čaje, tak jsem pila pouze ovocné. Zítra je musím najít, a i když jsou hnusný chci je začít pít :)
Ráda bych ještě poznamenala, že to pečivo bylo z nouze, jelikož doma prostě nic jiného pořádného nebylo a to Monte ... no měla jsem prostě chuť :D. Nebudu si odpírat všechno hned ... musím po částech, ať to má opravdu dlouhodobý efekt:)

Mějte se krásně ❤
Mandie.

Návrat skoro po roce - zase?

9. ledna 2016 v 10:26 | Mandie :) |  ŽIVOT
Zdravím, kočky :)

Některé z Vás, které na blogosféře "přežily" nebo se sem jako já vrátily (vrací se pořád dokola) si mě pamatují. Žiji zde pod přezdívkou Mendie. Je mi 22 let a na blogu se plácám už asi 7 let. (Tento, je teda starý POUZE 5 :D). Všechny články jsem promazala. Začínám opět znovu.

Minule jsem odešla s 61 kily. Přes ten rok, co jsem tu nebyla, jsem něco zhubla a jak to bývá, zase přibrala. No a nebyla bych to já, kdybych se opět nevrátila s přesvědčením, že tentokrát už to opravdu vyjde, a co víc, že tentokrát už to opravdu udržím dlouhodobě.

Budu moc ráda, pokud budete chtít spřátelit své blogy s mým, protože jak každá víme, zde je podpora to nejdůležitější, co vás na blogu může nakopnout. Chci vidět, jak se daří ostatním a inspirovat se :)


Změnila jsem celý design blogu, ale pravděpodobně to v budoucnu ještě překopu znovu, tak se nelekejte :) Nejdůležitější teď ale pro mě je už opravdu začít. Jdu tedy kouknout na ostatní blogy, kdo ze starých tváří tu zůstal a jaké nové se tu vyskytly :)


Mějte se pěkně <3
Mandie.